Popis produktov - sada na gelové nechty Classic

Sada na gelové nechty Classic bola navrhnutá profesionálnymi nechtovými dizajnérkami firmy Allepaznokcie. Je to veľká kozmetická firma, ktorá okrem iného predáva nechtové výrobky od viacerých európskych výrobcov pod svojimi vlastnými značkami. Všetky výrobky v sade spĺňajú európske normy a sú zdravotne nezávadné. Od tejto firmy odoberáme len hotové sady, výrobky nie sú samostatne v ponuke, preto sme pre vás pripravili podrobný popis základných produktov obsiahnutých v sade.

Profesionálna UV lampa 36W

 • s časovačom na 120s
 • reflexná vrstva pre dokonalé rozloženie UV žiarenia zabezpečí rovnomerné tvrdnutie UV gélu
 • ergonomický tvar

 

 

Modelovacie UV gély 3 x 15ml + 1 farebný gél 5ml

 • 1 x priehľadný UV gél 15ml (clear), 1 x ružový UV gél 15ml (pink) - jednofázové UV gély strednej konzistencie, výborné samovyrovnávacie schopnosti. Gély sú bez obsahu kyselín, to znamená že pri vytvrdzovaní nepália, môžu byť použité aj pre citlivé nechty. Majú výbornú priľnavosť na tipy aj prírodné nechty.
 • 1 x biely UV gél 15ml (french white) - snehobiely gél na prírodné nechty aj na tipy. UV gél je riedkej konzistencie, čo umožňuje ľahkú aplikáciu pri vytváraní francúzskej manikúry.
 • 1 x farebný gél na nechty 5ml - náhodný výber farby

 

Lesklé vrchné gély Hybrid Finish Top UV a Hybrid Finish Fluid UV

Oba ukončovacie gély sú vo fľaštičke so štetcom, tzv. hybridný gél. Poskytujú dokonalú ochranu a žiarivý lesk pre vaše gelové nechty. Riedka konzistencia zabezpečí jednoduchú a rýchlu aplikáciu. Vytvrdzujú sa v UV lampe.

 

 

2 x lepidlo na tipy 5g

Rýchloschnúce lepidlo na tipy s jedinečnou jemnou receptúrou, maximálne šetrné k prírodným nechtom, spĺňa všetky európske normy.

 

 

3 x tipy na nechty po 100ks

 • priehľadné, mliečne, biele
 • štandardný tvar vhodný pre každý typ nechtov
 • veľkosti 1-10

 

 

 

 Cleaner 100ml

Prípravok slúži na odmastenie prírodných nechtov pred modeláciou gelových nechtov a na zotieranie výpotkov pri vytvrdzovaní UV gélu alebo gél laku. Taktiež ho môžeme použiť na očistenie štetcov od zvyškov UV gélu.

 

 

Univerzálny odstraňovač 100ml

Kozmetický acetón, odstraňuje tipy, akryl, lak na nechty, gél lak aj soak off gel.

 

 

 

 

Tip blender 15ml

Zmäkčuje a jemne rozpúšťa hranu tipu, vďaka čomu sa výrazne skracuje čas na opracovanie prechodu medzi tipom a prírodným nechtom. Môžeme ho tiež použiť pri dopĺňaní gelových nechtov - zvyšuje pórovitosť nechtov, vďaka čomu je dopĺňanie jednoduchšie a rýchlejšie.

 

Primer 15ml

Dokonale pripraví nechtovú platničku na modeláciu gelových nechtov. Zvyšuje priľnavosť UV gélu k prírodnému nechtu a zároveň pôsobí antisepticky, chráni necht pred vznikom plesní. Nanáša sa len na prírodný necht, ale až po nalepení tipu. Bez obsahu kyselín.

 

 

3x pilník na nechty 80/80

Pilníky klasického rovného tvaru, práca s nimi je radosť. Majú dve drsné strany, ktoré výborne poslúžia na opilníkovanie tipu aj nerovností vytvrdnutého UV gélu. Sú umývateľné, čo umožňuje ľahké a hygienické použitie.

 

3 x pilník na nechty 100/180

Pilníky v tvare banánu pre pohodlné použitie. Majú dve strany s rôznymi drsnosťami, vďaka čomu nechty dokonale pripravíte na modeláciu gelových nechtov. Sú umývateľné, čo umožňuje ľahké a hygienické použitie.

 

 

5 x pomarančové drievko

Dôležitá pomôcka, ktorá by nemala chýbať v žiadnej dobrej sade na nechty. Drievka majú každý koniec iný. Z jednej strany je drievko zrezané - táto strana je ideálna na zatlačenie nechtových kožičiek. Druhá strana je špicatá - s tou ľahko odstránite prebytočný UV gél, ak náhodou zatečie až ku kožičke (samozrejme kým je ešte nevytvrdnutý).

 

Buničina 250ks

Tampóniky z vysokokvalitnej celulózy zabezpečia dokonalé odmastenie nechtov a zotieranie výpotkov pri tvrdnutí UV gélu. Neodporúča sa používať bežné vatové tampóny, nakoľko tie zanechávajú nežiadúce chĺpky.

 

Kefka na oprašovanie

Kefka na odstránenie prachu z nechtov po pilníkovaní.

 

 

 3x Top coat bez vytvrdzovania 15ml

 

 •  Top Coat
 •  Diamond Gloss
 •  Sun Block

 

 

 

Vysokolesklé povrchové laky na nechty. Vhodné na prírodné, gelové aj akrylové nechty. Dokonale zafixujú zdobenie nechtov, dodajú oslnivý lesk a ochránia nechty pred zažltnutím.

 

 ...a ďalšie výrobky ako napr. gilotína na tipy, odlakovač, odlakovač v pere, ozdoby, ktorých použitie nie je potrebné bližšie rozpisovať.

 

 

 

 

 

Späť do obchodu