5 hodnotení

Japonská manikúra Púder + Pasta

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 4127
€17,99
Kategória: PRÍRODNÉ NECHTY
Položka bola vypredaná…

Expresné doručeniekuriér / slovenská pošta

Doprava zadarmopri nákupe nad 55 €

Platba na želanieonline, prevodom, na dobierku

Tovar skladom

Široký sortiment

Vernostné zľavy

Japonská manikúra (P. Shine) je obľúbený spôsob ako udržať prírodné nechty zdravé, krásne a zároveň prirodzené. Tento spôsob starostlivosti o nechty vznikol pred monohými storočiami v Japonsku. Názov  P-Shine pochádza od Tokijskej firmy, ktorá sa od roku 1958 venuje výrobe produktov pre túto techniku.

Princípom japonskej manikúry je zaleštenie výživnej pasty a prášku do nechtovej platničky. Hlavnou zložkou pasty je prírodná kremičitá hlinka - bentonit, ktorá obsahuje dôležité minerály pre metabolizmus nechtového koreňa. Prášok obsahuje včelí vosk, parafín, glycerín, pantenol, lanolín, kremík, zinok, vitamíny A,H, E a provitamín B5. Aplikácia tejto metódy podporuje prekrvenie a zdravý rast nechtov. Na nechtoch sa vytvorí ochranná vrstva, ktorá nechty vyživuje a spevňuje. Rozdiel je viditeľný ihneď po prvej aplikácii, necht získa veľmi vysoký lesk.

Japonská manikúra je vhodná pre väčšinu nechtových skupín - suché, rozštiepené, lámavé aj pomaly rastúce nechty, pre ženy aj mužov. Vzhľadom na to, že princípom P. Shine manikúry je leštenie nechtov, pri aplikácii na tenké nechty treba byť veľmi opatrný, aby nedošlo k ešte väčšiemu stenčeniu nechtov.

Doba ošetrenia je cca 30 minút a odporúča sa opakovať (doplňovať) každé 2-3 týždne.

Obsah balenia:

1 x PASTA
1 x PÚDER
2 x leštička jednostranná


Postup:

  1. Pred samotnou aplikáciou kúry je veľmi dôležitá úprava nechtov. Nechty sa odlakujú a vydezinfikujú, upraví sa nechtová kožička. Ružovou stranou jemného P. Shine pilníka vyhladíme povrch nechtu, odstránime prírodný lesk. Necht musí byť úplne matný. Zelenou stranou upravíme tvar nechtu.
  2. Špachtličkou nanesieme malé množstvo pasty na celú plochu zeleného jelenicového pilníka. Jednosmernými ťahmi zapracujeme do nechtovej platničky až do vysokého lesku.
  3. Rovnako postupujeme pri aplikácii púdru. Špachtličkou nanesieme malé množstvo púdru na celú plochu ružového jelenicového pilníka a jednosmerným ťahom nechty doleštíme.


Odporúčania:

  • Ak má klientka veľmi tenké nechty, nikdy necht nevyhladzujte, len naneste pastu a púder.
  • Celú kúru opakujte po 2-3 týždňoch, nanášanie samotného prášku môžete opakovať 2x týždenne aj medzi jednotlivými kúrami.
  • Pri odrastení nechtov vyhladzujte len novú časť nechtu, kam nanášajte aj pastu. Púder na doleštenie nanášajte už na celú dĺžku nechta.
  • Ak nebol P. Shine dlhšiu dobu aplikovaný, je nutné opakovať všetky tri základné kroky a pastu s púdrom nanášať na celý necht.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu